Haberler

Mortal Kombat Vizyona Erken Giriyor.

mortal kombat

Güney Avustralya’daki Adelaide Stüdyolarında çekim yapan Mortal Kombat ekibi Liu Kang rolünü canlandıran ludi lin yaptığı resmi Instagram hesabındaki eklediği teaser ile gündeme geldi

Ayrıca, Warner Bross açıklamasına göre 5 Mart 2021’de vizyona girmesi planlanan film 15 Ocak 2021 de gireceği yönünde. 2 ay gibi bir süre erken beyazperdeye girecek olan film 1995 senesindeki ilk versiyonuna göre oldukça iddaalı bir biçimde geliyor.

1995 senesinde vizyona giren film dünyada 120 milyon hasılat yapmıştı 2 yıl sonra çekilen devamı niteliğindeki film ise aynı başarıyı gösteremeyip 51 milyon ile kalmıştı.

Yeni enkarnasyon, popüler dövüş video oyunu serisinin kanlı ve aşırı şiddetli doğasını kucaklayacak olan film yapımcısı James Wan tarafından hiç bir konuda gişe yapacağından çekinmiyor.

Çekimleri devam eden yeni Mortal Kombat, oyun serisinden tüm oyuncular olmasa da Shang Tsung, Scorpion, Sub-Zero, Jax, Mileena, Lui Kang, Sonya Blade ve Kano gibi sevilen karakterler yer alacak ve ayrıca yeni karakterlerde eklenecek.

Mortal Kombat bildiğiniz üzere konsol ve pc oyunu iken uyarlanarak beyaz perdeye 1995 senesinde geldi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu