Haberler

Baba Dizisi

baba dizisi izle

Baba Dizisi Konusu

Konusu Saruhanlı ailesi, Ödemiş’te bir aile apartmanında hep beraber mütevazı bir hayat süren, geleneklerine bağlı, kalabalık bir aile

Saruhanlı ailesinin zorluklarla dolu yeni hayatı başlarken, Emin ailesini korumak için hayatının en büyük sınavı ile karşı karşıya kalır.

Baba dizisi nerede hangi şehirde çekiliyor ?

Baba dizisi çekimleri İstanbul’da gerçekleşmektedir. Beşiktaş ve Galata gibi yerlerde çekilen dizi filmi iç çekimlerinin bir kısmı Reşat Paşa Konağı Kadıköy ilçesinde yer alıyor.

Baba dizisi oyunları

Baba dizisinde aile reisi Emin Saruhanlı (Haluk Bilginer) aile değerlerine son derece bağlı aynı zamanda otoriter bir baba olarak filmde yer alıyor

Yaşanacak bir uçak kazası sonrası Saruhanlı ailesinin kaderini tamamen değişecek ve olaylar bu doğrulta şekil alacaktır. Baba dizisi oyuncuları arasında Haluk Bilginer, Tolga Sarıtaş, Taner Rumeli, Nihan Okutucu, Cem Uslu gibi isimler yer alıyor.

Baba dizisi ilhan kimdir?

Baba dizisinde en çok merak edilen oyuncular arasında yer alan ilhan Karaçam karakterine Hakan Kurtaş,  hayat veriyor. 1988 doğumlu olan Hakan Kurtaş’ın daha önce oynadığı diziler arasında Çarpışma, Mucize Doktor, Dolunay, Bir Çocuk Sevdim de yer alıyor.

Baba Dizisi İzle

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu