GenelHaberler

Çekimlerine Başlanan Aksiyon-Askeri Film Tam Gaz Devam Ediyor.

Filmin Baş rollerinde aksiyon ve askeri filmlerde oynadığı başarısı ile Ahmet Pınar yer alırken. Çekim şartlarının zorluğu ve yaşanan sıkıntılar ile ilgili sözleri şu şekilde oldu. “Sert geçen bir çekim gecesinin ardından. Sabahın ilk ışıklarında ayakta kalanlar. Karanlık, soğuk su, sakatlıklar ve mükemmele ulaşana kadar tekrarlanan acı verici ve yorucu planlar sonucunda bu sert sahneler ancak bu sert adamlar ile çekilebilirdi. Teşekkürler TAKIM … “

Bildiğiniz üzere ülkemizde bu dalda bir çok aksiyon filmi ve askeri film çekildi. Bunların bir çoğu malesef başarılı olamadı. Duygu, gerçekcilik ve öykü belki çoğunda aynıydı o heyecanı veremedi izleyiciye.

Sevgili Ahmet Pınar’ın oynamış olduğu filmlerdeki başarısını ve bilhassa Dağ 2 deki başarısını herkes biliyor. Durum böyle olunca beklentide bir o kadar yüksek oluyor. Ahmet Pınar ile ufak bir sohbetimize binaen çekimlerin 9 ay süreceğini ve zorlu bir süreç beklediğini söyleyebiliriz.

Günümüz sinema sektörünün 15 günde film çekimlerini göze alırsak. 9 ay gibi bir süreçte çıkacak film hem beklentileri yükseltirken hemde aksiyon ve askeri film severlerin ilgi ile beklediği bir film olacak gibi gözüküyor.

Filmin ismi şuan belli değilken ilk plan görüntülerindeki heyecanı resimden de belli oluyor.

Filmin teaser yayını sonrasında Ahmet Pınar ile yapacağımız ayrıntılı röportajımızı sitemizden okuyabilirsiniz.

Ahmet Pınar Kimdir. ?

1972 doğumlu oyuncu Ahmet Pınar bugüne kadar Selamsız Bandosu, Milat, Dağ 2, Cesur Yürek, Menekşeli Vadi ve İğde Güzeli gibi projelerde rol almıştır. En son 2017 yılında Star Tv ekranlarında yayınlanan Börü dizisinde Barbaros Çepni canlandırmıştır. … Ahmet Pınar İstanbul’da dünyaya gelmiştir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu