Haberler

The Irishman izleyenlerin yüzde 18 i tamamını bitirebildi.

Baş rollerinde Robert de Niro, Al Pacino ve Joe Pesci gibi usta isimlerin bir araya getirdiği, toplamda 3.5 saatlik film ‘The Irishman’i ABD’de Netflix’te yayınlandıktan sonra tek seferde izleyenlerin % 18’i bitirebildi.

Filmi ilk 5 günde 13.2 milyon kişi izledi. Filmle ile ilgili bir tartışma konusu da filmin uzunluğu oldu. Tam 3.5 saat süren film mafya tetikçisi Frank Sheerabn’ın gerçek öyküsünü anlatıyor.

Araştırma şirketinin Nielsen’in filmi izlemek için girip çıkanları baz alan verisinde Netflix’te yayınlandığı ilk günü 27 Kasım’da olan filmin tamamını 751 bin kişi izledi. Şükran Günü hafta sonuna denk gelen 29 Kasım’da filmi izleyenlerin sayısı 930 bine ulaştı. 

The Irishman

Araştırma şirketi ilk 5 günde filmi izleyenlerin yüzde 20’sinin 50-64 yaşları arasında olduğu belirtildi. Netflix in ortalama izleyicilerinin yaşı 31 olduğunu varsayarsak enteresan olarak bu filmin izleyicilerinin yaşı 49 oldu.

Daha vizyona girmeden büyük beklentiler oluşturan Martin Scorsese tarafından yapılan film, beklentisini fazlasıyla karşıladığını söyleyebiliriz. Martin Scorsese’nin büyük ilgi gören bu filminde tetikçi Frank Sheeran, Bufalino suç ailesinin sadık bir üyesi olarak sakladığı sırları anımsıyor.

Film final fragmanına burdan bakabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu