Haberler

Ghostbusters Filmi ile ilgili Yeni Detaylar!

Ghostbusters: Afterlife, Jason Reitman’ın daha önce adı geçen Ghostbusters filminin açılan ismi oldu. ve ilk uzun metrajlı fragman Pazartesi günü yayınlanıyor. Resmi Ghostbusters Twitter hesabında yaklaşmakta olan fragmanı ilan etti. İlk paylayımda geniş bir buğday tarlasında varil olduğunu gösteren yeni bir poster ortaya çıkardı.

Ghostbusters Afterlife, Jason Reitman

lk resmi Ghostbusters: Afterlife fotoğrafları Vanity Fair’in bir makalesinde açıklandı . Bu ilk bakışta, Paul Rudd’un öğretmen olarak isimlendirilmemiş oynadığı rol, başrol ailesinin yazarı olarak Carrie Coon, Carrie’nin oğlu Trevor olarak Finn Wolfhard ve kızı Phoebe olarak Mckenna Grace gibi birkaç anahtar karakter görüyoruz. Sahneler, orijinal Ghostbusters’ın yoğun Manhattan ortamının tam aksine, kesinlikle kırsal bir havayı uyandırıyor. 

filmin konusu hakkında da bilgi verildi. Anne ve iki çocuğu küçük bir kasabaya yerleştiğinde, gerçek hayalet avcılarıyla olan bağlantılarını ve dedelerinin bıraktığı gizli mirası keşfeder. Olaylar bundan sonra başlamaya başlar. Ghostbusters: Afterlife, 2016 senesinde çekilen filmle bağlantılı olmayacak ve eski serinin devamı gibi olacak detayı verildi.

Filmin ilk fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu