GenelHaberler

Matrix 4 Güçlü Geliyor

Keanu Reeves ve Carrie-Anne Moss un baş rolünü paylaştığı matrix üçlemesi kaldığı yerden devam ediyor.

Jada Pinkett Smith yani niobe yide geri getiren yapımcılar bu kadroya ek olarak Karlar Ülkesi ve Keskin Nişancıdan tanıdığımız Jonathan Groff u da kadrosuna katmış durumda.

Daha önce Aquaman serisinden tanıdığımız Kara Manta rolü ile Yahya Abdul-Mateen II katılmışken Jessica Henwick ve Neil Patrick Harris e filme extra eşlik edenler arasında.

Laurence Fishburne un ( Morpheus ) yaşlandığına dair çıkan haberler ile yeni filmde yer almayacağı konu olurken üçlemedeki performası ile yerini kime bırakacağı merak konusu.

Aquaman filminde Black Manta’yı oynayan Yahya Abdul-Mateen II Filmde rolünün ne olacağı belli değil ama bazı söylentiler, Laurence Fishburne tarafından oynanan Morpheus’un daha genç bir versiyonu olabileceğini yönünde.

matrix 4

Ayrıca Ajan Smith’i oynayan Hugo Weaving’in geri dönüp dönmeyeceğine dair bir haber yok. Morpheus’un daha genç bir versiyonunu alıyorsak belki Neil Patrick Harris’in karakteri Agent Smith’in daha genç bir versiyonudur.

Lana Wachowski, Matrix in dördüncü bölümünün yazarı ve yönetmeni olarak seçildi. Aleksandar Hemon ve David Mitchell senaryoyu Lana ile birlikte yazacaklar.

İmdb nin haberine göre film 2022 yılında beyazperde’de olacak.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu