Genel

Sol Yumruk Filmi Yakında Festivallerde

Sol Yumruk Filmi Yakında Festivallerde

Sinemaria yapım her yıl olduğu gibi bu yılda farklı bir proje ile festivallere hazırlıklarını sürdürüyor.

Türkiye ve Dünyanın prestijli festivallerine gönderilecek olan kısa film için çekim hazırlık sürecine başlanıldı.

Türkiye’de Bir İlk

Konu olarak bakınca, bir insanın ailesi için neler yapabileceğini anlatan filmde ayrıca yakın dövüş ve boks işleniyor. Türkiye’de ilk kez kısa metraj boks filminin çekilecek olduğunun heyecanını dile getirebiliriz.

Türkiye Boks Şampiyonu Sol Yumrukta !!!

sol yumruk kısa filim

Filmin baş rolünde eski Türkiye Boks Şampiyonu Evren Tibukoğlu yer alırken Zehir filminde büyük beğeni alan Olgun Aydın tekrar izleyiciler ile buluşuyor.

Ayrıca Tiyarto sanatcısı ve radyocu İsmail Can Özarar sürpriz bir karakter ile filmde karşımıza çıkacak. Kesinleşmiş kadroda Oğuz Aydın ve Abdulkerim Oy , Tayfun Duran da yer alırken film şimdiden heyecan yaratıyor.

Samsunda Spor alanında ve kariyerinde zirve yapmış yardımcı oyuncular ve antrenörler de Sol Yumruk filmine eşlik ediyor. Başta Energympro Kurucusu ve Antrenörü Ümit Yeşiltaş hem teknik olarak hem oyuncu olarak yer alıyor.

Çekimlerinin tamamı Samsun’da gerçekleşecek olan filmde, Yönetmenlik koltuğuna Yusuf Çakıroğlu otururken, Senaryosu Yunus Alkan tarafından yazıldı.

Ayrıca Görüntü Yönetmenliğini Kadir Arslan Yardımcı Yönetmenliği Sinem Güven, Film Müzikleri Sessiz g3 Ses ve Işık ve teknik ekipte ise Cengiz Güngör, Mustafa Önder, Ufuk Tombaş, Akın Arda İskender yer alıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu